Lekarze Pediatra Białystok

dr n. med. Radosław Motkowski

Immunolog, Pediatra

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok

Bardzo kompetentny i konkretny. Poświęca tyle czasu ile wymaga tego sytuacja - nie za mało i nie za dużo. Przeprowadza dokładny wywiad. Skuteczny. Dokładnie wyjaśnia zależności. Wszystko co nam powiedział sprawdziło się. Zalecana terapia konkretna i skuteczna. Do tego pozostawia dokładną notatkę i szczegółowe dyspozycje dzięki czemu można w pełni skorzystać z ogromu wiedzy jaką bezapelacyjnie posiada. Na pewno skorzystam z usług pana doktora jeszcze nie raz
Opinia dodana przez: Krystyna
Dr M. Nalewajko jest lekarzem mojego dziecka od jakichś trzech lat. Spotykamy się w przychodni bardzo często, bo mój syn co rusz choruje i jeszcze się nie zdarzyło, aby nie pomogła nam skutecznie. Poświęca nam zawsze tyle czasu, ile potrzeba. Dzięki niej mój syn ma uszy (które przysporzyły mu już wiele bólu) i gardło pod kontrolą. Zawsze możemy na panią doktor liczyć. W kontakcie z rodzicem służy szczegółowym opisem, wyjaśnia ...

lekarz Małgorzata Brzozowska

Endokrynolog, Diabetolog

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Leczę się w poradni u dr. Brzozowskiej od paru lat. Jestem bardzo zadowolona. Super lekarz! Miła, ciepła osoba, a do tego z ogromną wiedzą. Inny lekarz, u którego byłam wcześniej twierdził, że wszystko jest ze mną ok, a ja czułam się bardzo źle. Dopiero dr. Brzozowska zdiagnozowała co mi dolega i podjęła się leczenia. Od tego czasu czuje się o niebo lepiej. Także polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Patrycja

dr hab. n. med. Zenon Siergiejko

Alergolog, Internista

ulica Ogrodowa 5
15-010 Białystok

Wspaniały lekarz i człowiek. Ma ogromne doświadczenie w leczeniu chorób alergicznych. Dziekuję za pomoc Panie Profesorze.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Leszek Minkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

poradnia lekarzy rodzinnych
Pogodna 11D
15-950 Białystok

Wspaniala osoba,od tego zaczne.Przyjechal do domu do mojej 84 letniej matki ktora z natury nie cierpi lekarzy i jest bardzo trudna pacjentka. Swietnie rozmawial,rozladowal napiecie i dala sie zbadac. Umie diagonozowac i nie wprowadza paniki.Takich lekarzy trzeba nam wiecej ! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Safiejko-Barańska

Rzemieślnicza 15a/4
15-773 Białystok

Kompleksowe podejście do pacjenta, pełna diagnostyka w razie potrzeby, wizyty kontrolne, polecam szczerze
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Anna Romanik

Pulmonolog, Pediatra

ulica Powstańców 5/11
15-666 Białystok

Z całego serca polecam Panią Doktor. Lekarz z powołania, Dr Romanik zawsze wysłucha, wesprze, doradzi nie tylko w sprawach medycznych ale też wychowawczych. Wizyta nie trwa 5-10 min, tylko tyle, ile dana sytuacja wymaga. Z gabinetu zawsze wychodzimy z dziećmi pewni, że są w dobrych rękach, z trafnymi zaleceniami i diagnozami. Pani Doktor podchodzi do dzieci z ogromnym sercem i zaangażowaniem, a One Ją wprost uwielbiają. Pani Doktor, dziękuję!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Nawara Grażyna

NZOZ Centrum Medycze „B.Larsen”
Białystok ul. Chrobrego 16A lok.2
15-057 Białystok

Po pierwsze to lepiej być dobrą sprzątaczką, niż bylejakim lekarzem. Do pani doktor bym się bał przyjść z muszką owocowką , a co dopiero z dzieckiem . Trzeba mieć podejście do dziecka i do zestresowanych rodziców, to nie mięsny. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Jolanta Wasilewska

Warszawska 81 lok. 16
Białystok

Dwukrotnie byliśmy z córką u pani doktor. Podejście - jest chaotyczna, nie skupia się na pacjencie - wciąż odbiera telefony, ustala coś z pielęgniarką. Nie tłumaczy, o wszystko trzeba się dopytywać. Nie prowadzi karty pacjenta. Po wykonaniu testów i ich wynikach (tu plus: wszystko sprawnie i wyniki przesłane na mail, z tym że testy kosztowały bagatela 500 zł) zaleciła dietę. Ponieważ wprowadzenie u córki diety nie przyniosło efektów chciałam umówić ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Dobreńko

Reumatolog, Pediatra

Zagórna 23/3
15-820 Białystok

Nie mogę napisać ani jednego dobrego słowa. Na dzień dobry dostalem joba że wogóle śmiem przychodzic na 10 min przed fajrantem dodam tylko ze z dzieckiem 3 latka z goraczka. Pozniej bylo tylko gorzej. Trzeba zbadac a tu do domu czas ale z wielka laską jakos poszlo. Wypisanie recepty z antybiotykiem ( dziecko od tygodnia nie moze sie wylizac ) wielka łaska. Ale ta pani (celowo z malej litery) siegnela ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Lidia Słowikowska

Rzemieślnicza 15a/4
15-773 Białystok

Najlepsza pani doktor na świecie, takiego lekarza ze świecą szukać!

dr Elżbieta Matuszewska

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Córka kaszlała od kilku miesięcy w UK lekarze ciągle mówili wirus. Poleciałyśmy do PL i poszłyśmy do Dr. Matuszewskiej prywatnie, już na drugi dzień byłyśmy ze skierowaniem w dsk, lekarz w 2 dni zdiagnozowała astmę oskrzelową, zleciła wszystkie badania,zawsze odbierała od nas tel, pomogła w szpitalu znaleźć oddział,dbała o nas jak należy, również zalecone leczenie przyniosło efekt,minęły 2 lata a córka przestała się męczyć. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

dr Irena Łapuć

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Wojewódzka Przychodnia Chorób Wewnętrznych
M. Skłodowskiej-Curie 26
15-950 Białystok

Trafilismy z synkiem na sor gdzie dyzur miala Pani Dr Lapuc. Zlecila wszystkie potrzebne badania, jak byl wynik odrazu powiadamiala o tym rodzica wraz ze szczegolowym wytlumaczeniem. Moglismy o wszystko spytac o kazdej porze. Bardzo sie zdziwilam czytajac te opinie. Ja bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Ewa Świebocka

Prywatny Gabinet Alergologiczny
ul.Rocha 12A piętro II, pokój 2
Białystok

Pani Doktor zleciła dziecku wykonanie trzech paneli alergicznych z krwi (połowa marca) od razu wykonane wszystkie razem wynik wszystkich po 12 dniach. Dziecko faszerowane od dwóch miesięcy sterydami i antybiotykami Pani doktor zleciła trzy porady żeby omówić wyniki. 28/04 zadzwonila z wynikiem Jednego panelu informując że z kolejnymi zadzwoni odpowiednio 12 i 14 maja. Proszę Pania doktor że niespełna dwuletnie dziecko od marca jest na antybiotyku że laryngolog i pediatra ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Janina Skowrońska

Klinika Okulistyki w Białymstoku
ul. Marii Curie Skłodowskiej
Białystok

Wizyta w szpitalu z chorym dzieckiem. Wchodzi na korytarz pani dr i niepytajac sie o stan dziecka, ani dotychczasowy przebieg dolegliwości przy wszystich pacjentach chamskim, chryplawym, napastliwym tonem robi wykład o niewłaściwym żywieniu. Z zarzutem po co w ogóle przyszlismy i jeszcze bez wyników. (cóż widocznie taka służba zdrowia wszędzie oparta na "spychologii" ze ciężko i o wyniki). Tak czy inaczej podejscie do pacjenta pani dr to istne dno. Zamiast ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Anna Kitszel

Onkolog dziecięcy, Pediatra

ulica Zagórna 2H/9
15-820 Białystok

Lekarz ? Z takim podejściem do pacjenta to może być lekarzem ale chyba na papierze tylko.. nie polecam.

lekarz Barbara Grochowska-Skiba

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Broniewskiego Władysława 8B/34
15-748 Białystok

Pani dr. Pracuje zeby pobierac naleznosc za msc siedzenia w gabinecie ze znuzona mina zajeta wylacznie wlasnymi sprawami. Opowiadaniem swoich problemow a to pacjet(natret) przychodzi nie na opowiesci zeby pani bylo lzej zyc, tylko po pomoc a i tak musi jej szukac prywatnie. I tak beda narzekac, widocznie nie potrafi albo boi sie leczyc.

lekarz Elżbieta Baszun-Stepaniuk

Gwiazdkowa 1
15-156 Białystok

Będąc z 2 miesięcznym dzieckiem na wizycie kardiologicznej pani doktor po badaniu wyprosiła nas z gabinetu gdyż córka załatwiła się w pampersa i przeszkadzał pani "smród" . Próbowałam szybko przebrać córkę to usłyszałam proszę przebrać dziecko na korytarzu gdyż muszę otworzyć okno przewietrzyć bo rzaden pacjent tu nie wejdzie ..... Niestety nie przewodzi się kiedy dziecko zrobi kupę... Wchodząc do gabinetu zrobiła i nie miałam na to wpływu. Czekałam na ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Wioletta Jedynasta-Kozłowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Niedźwiedzia 69/110
15-531 Białystok

Bardzo słabe podejście do pacjenta. Bardzo nieuprzejma. Widać, że chodzi tylko o kasę a nie pomaganie ludziom w potrzebie

lekarz Elżbieta Gościk

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Masakra. Zero podejscia do pacjenta. Mina typu co pan tu robi. Odradzam. Czlowiek sie tylko zdenerwuje a przychodzi po porade. Zdrowi po lekarzach nie chodza.